zip file not found

AXIS CMS — veebi sisuhalduss├╝steem v2.0.0-dev35 (build 2020-09-11)

veebid.eu

logi sisse

Mis on AXIS CMS?

AXIS CMS (Content Management System e. sisuhaldussüsteem) on tarkvara, mis võimaldab kodulehe omanikul lehe sisu kiirelt ja lihtsalt muuta ilma et oleks vaja tunda mingeid muid programme peale internetibrauseri, olla kursis keeruliste veebitehnoloogiatega või kasutada spetsialisti abi. AXIS CMS töötab koos kodulehega veebiserveris, seega ei ole vaja midagi arvutisse installeerida ning seda saab kasutada suvalisest internetiühendusega arvutist, olgu tööl, kodus, internetikohvikus või mujal. Peamisteks eeliseks teiste analoogsete toodete ees on, et AXIS CMS on väga lihtne paigaldada ja kasutada ning selle abil valmistatud kodulehed vastavad rahvusvaheliselt tunnustatud WWW Consortium (W3C) veebistandarditele. Toote arendamise eesmärk on luua originaalkontseptsioonil põhinev platvorm Axis Multimedia pakutavatele veebilahendustele, kuid saadaval on ka täiesti tasuta versioon.

Kasutades AXIS CMS tasuta versiooni ja mõnd tasuta kodulehe majutusteenust, nagu www.freehostia.com või web.zone.ee, saab iga soovija luua endale lihtsa, kuid tehniliselt korrektse ja informatiivse kodulehe loetud minutitega ja täiesti tasuta. Paigaldamine ega hilisem kasutamine ei nõua mingeid eriteadmisi — piisab kui täita paigaldamise lehel lihtne vorm ning CMS paigaldatakse Teie kodulehele automaatselt — ja võitegi kasutamisega alustada, ei mingit installeerimist ega muid tülikaid protseduure.

AXIS CMS kujutab endast universaalset veebiplatvormi (web framework), mis on heaks vundamendiks tahes millisele PHP keeles teostatavale kodulehele või muule veebilahendusele, CMS on üks selle komponentidest. Platvormi tugevateks külgedeks on hea laiendatavus, paindlikkus ja kiirus. Süsteem on oma olemuselt üles ehitatud plugin'ite ja moodulite põhimõttele, lisaks on olemas muid laiendusvõimalusi.

Mõned olulisemad AXIS CMSi võimalused:

AXIS CMSi arendamisega tegeleb AXIS MULTIMEDIA OÜ. Enne tasuta versiooni allalaadimist lugege ka litsentsi lõiku.